KONCERT CHARYTATYWNY I AUKCJA DZIEŁ SZTUKI
Dodane przez SilniRazem dnia 07 listopada 2006 20:23:32
Już 18 listopada 2006 roku - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i Ich Rodzinom „Silni Razem” po raz ósmy organizuje koncert charytatywny połączony z aukcją dzieł sztuki.


Rozszerzona zawartość newsa

KONCERT CHARYTATYWNY I AUKCJA DZIEŁ SZTUKI


Już 18 listopada 2006 roku


Nadzieja przychodzi do człowieka
wraz z drugim człowiekiem.

Szanowni Państwo,
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i Ich Rodzinom „Silni Razem” po raz ósmy organizuje koncert charytatywny połączony z aukcją dzieł sztuki.
Pomagamy tym, którzy bez wsparcia i życzliwości innych ludzi nie mogą sobie poradzić.
Silni jesteśmy razem, bo człowiek chory, niepełnosprawny nie ma siły samotnie zmagać się z życiem.
Wszyscy członkowie Stowarzyszenia są wolontariuszami, pracujemy nieodpłatnie. Stowarzyszenie nie otrzymuje też stałych dotacji zewnętrznych i tylko dzięki życzliwości i hojności firm, instytucji i osób prywatnych możemy pomagać naszym podopiecznym. Zakupiliśmy kilka aktywnych wózków (każdy o wartości ok. 7000 zł), instrumenty muzyczne dla uzdolnionych niepełnosprawnych dzieci (gitara, syntezator, skrzypce), finansowaliśmy studia Eli i Czarka, kosztowne operacje ratujące życie i zdrowie; choregona białaczkę Zbyszka, Bartka po przeszczepie serca, dofinansowaliśmy turnusy rehabilitacyjne, kupowaliśmy odzież, żywność i opał na zimę. Co roku organizujemy integracyjne imprezy; Dzień Dziecka i Mikołajki, w których uczestniczy ponad 1000 osób.

Szanowni Państwo, pomóżcie nam i teraz.
18 listopada organizujemy w sali widowiskowej Szkoły Muzycznej koncert charytatywny z udziałem Edyty Geppert zaprzyjaźnionej ze Stowarzyszeniem.
Tym razem będziemy zbierać pieniądze dla 8. letniego Adriana chorego na Mukowiscydozę, dofinansowanie do zakupu windy elektrycznej, rowerka trzykołowego dla Rysia oraz zakup węgla i ciepłej odzieży dla naszych podopiecznych.
Będziemy wdzięczni jeśli Państwo odpowiecie na nasz apel.
Prosimy, bądźcie z nami i tym razem.

Bilety można kupić od 13 listopada do 18 listopada w Państwowej Szkole Muzycznej w Płocku przy ul. Kolegialnej 23 w godz. 16,00 – 18,00, a w dniu koncertu od 10,00 – 18,00.


Serdecznie pozdrawiam

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym
i Ich Rodzinom „SILNI RAZEM“
Marzenna Kalaszczyńska-Kikiewicz
Prezes Zarządu


 

zobacz folder Charytatywnej Aukcji Dzieł Sztuki 18.11.2006 [PDF, rozmiar 600kB]