ZAPRASZAMY NA WIECZÓR WIGILIJNY
Dodane przez SilniRazem dnia 09 listopada 2007 14:27:18
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i Ich Rodzinom „SILNI RAZEM” w tym roku zamiast koncertu organizuje „Wspólne kolędowanie z Silnymi przy wigilijnym stole”, połączone z aukcją dzieł sztuki.


Rozszerzona zawartość newsa

„Wspólne kolędowanie z Silnymi przy wigilijnym stole”, połączone z aukcją dzieł sztuki.

„Bądź jak światło,
które wędruje jak noc
i po drodze zapala zgasłe gwiazdy”

Phil Basmans


Szanowni Państwo,
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i Ich Rodzinom „SILNI RAZEM” w tym roku zamiast koncertu organizuje „Wspólne kolędowanie z Silnymiprzy wigilijnym stole”, połączone z aukcją dzieł sztuki.
Wszyscy członkowie Stowarzyszenia są wolontariuszami. Pomagamy tym, którzy bez wsparcia i życzliwości innych ludzi nie mają siły samodzielnie zmagać się z chorobą i problemami.
Silni jesteśmy razem, bo tylko wspólne działanie daje efekty w walce z wykluczeniem społecznym i samotnością.
Stowarzyszenie nie otrzymuje stałych dotacji zewnętrznych i tylko dzięki życzliwości i hojności firm, instytucji i osób prywatnych możemy pomagać naszym podopiecznym. Zakupiliśmy kilka aktywnych wózków (każdy o wartości ponad 7 tys. zł.), instrumenty muzyczne dla uzdolnionych niepełnosprawnych dzieci (syntezator, gitara, skrzypce), finansowaliśmy studia Eli i Czarka, kosztowne operacje ratujące życie i zdrowie, między innymi chorego na białaczkę Zbyszka, Bartka po przeszczepie serca, dofinansowujemy turnusy rehabilitacyjne, kupujemy węgiel, żywność, odzież, leki. Co roku organizujemy integracyjny Dzień Dziecka i Mikołajki. Na imprezach bywa ponad 500 dzieci.
Szanowni Państwo pomóżcie nam i teraz.
8 grudnia 2007 roku o godz. 18.00 w Sali Bankietowej „Pan Tadeusz” przy ul. Kazimierza Wielkiego 42 organizujemy Wieczór Wigilijny i wspólne kolędowanie z „Silnymi Razem”. Gwiazdą wieczoru będzie Pani Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Aukcję dzieł sztuki poprowadzi Maciej Orłoś.
Tym razem całkowity dochód z imprezy przekażemy przede wszystkim:
rodzeństwu choremu na cukrzycę ( siedemnastoletniej Karolinie, trzynastoletniemu Marcinowi, dziewięcioletniej Paulince);
na rehabilitację dla Doroty z porażeniem mózgowym
dla Dawida cierpiącego na nowotwór kości na wymianę tulei w protezie kończyny dolnej
na rehabilitację Ani po wypadku samochodowym.
Będziemy wdzięczni jeśli włączycie się Państwo w nasze przedsięwzięcie i zgłosicie swój udział do 23 listopada br. W zamian za pomoc logo Państwa Firmy umieścimy na plakatach i zaproszeniach oraz podziękujemy w lokalnych mediach.
Prosimy, bądźcie z nami, nagrodą będzie szczęście i uśmiech naszych dzieci, Bądźmy Silni Razem.

Serdecznie pozdrawiam
w imieniu Zarządu

Marzenna Kalaszczyńska

P.S. Telefony kontaktowe:
0-24 264-47-77
0-24 367-16-01