Koncert w Teatrze Dramatycznym w Płocku
Dodane przez SilniRazem dnia 10 listopada 2003 12:12:31
W dniu 15 listopada tego roku organizujemy kolejną imprezę charytatywną - koncert Maryli Rodowicz i Jej zespołu.
Rozszerzona zawartość newsa

W dniu 15 listopada tego roku organizujemy kolejną imprezę charytatywną - koncert Maryli Rodowicz i Jej zespołu.


Tradycją imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Silni Razem" jest zbiórka pieniędzy na pomoc dzieciom niepełnosprawnym. Tak będzie również podczas tego koncertu.

Całkowity dochód z koncertu przeznaczymy dla naszych podopiecznych na zakup opału i odzieży na zimę oraz na dofinansowanie zamiany mieszkania Huberta z czterokończynowym niedowładem (obecnie Hubert mieszka na czwartym piętrze). Gwarantujemy, że każda ofiarowana przez Państwa kwota zostanie spożytkowana zgodnie z przeznaczeniem.
Wszystkim, którzy zdecydują się nam pomóc, oferujemy pakiet działań promocyjnych: ekspozycję logo w zaproszeniach, ogłoszeniach prasowych, na nośnikach typu outdoor, zdjęcia do wykorzystania w materiałach informacyjnych, PR i marketingowych firmy, raport z publikacji ukazujących się w mediach.
Wierzymy, że zechcą Państwo wesprzeć kolejne przedsięwzięcie "Silnych Razem", zapewniając swojej firmie wyjątkową i szlachetną promocję. Szacujemy, iż z funduszy uzyskanych dzięki Państwa życzliwości będziemy mogli pomóc naszym podopiecznym.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wsparciem naszej charytatywnej akcji, z chęcią odpowiemy na każde pytanie. Pozostając z nadzieją na Państwa pomoc, jesteśmy do dyspozycji.