Silni Razem
Strona Główna · Aktualności · O Nas · Kalendarium · Członkowie · Dzięki Nim pomagamy · Forum · Download · Linki17 Stycznia 2021 07:13:33
Nawigacja
Strona Główna
Aktualności
O Nas
Kalendarium
Członkowie
Dzięki Nim pomagamy
Aukcje Allegro

Forum

Galeria
Księga Gości
Download
FAQ
Linki
Szukaj
Kontakt

Dane Adresowe
ul.Owocowa 19
09-407 Płock
tel.: (024)2644772

numer konta:
26 1540 12 90 2001 5970 5859 0009

numer KRS:
0000215779

Kalendarium
2005/10
 • Współorganizacja Pikniku Integracyjnego "Wspólnie możemy więcej" poprzedzony Mszą Św. w Kościele w Imielnicy. Podczas imprezy na hali sportowej w Borowiczkach bawiło się ok. 1000 osób.


2005/12
 • Organizacja charytatywnego koncertu z udziałem Krzysztofa Kiljańskiego. Tradycyjnie przed koncertem została zorganizowana aukcja dzieł sztuki, z której dochód został przekazany najbardziej potrzebującym podopiecznym Stowarzyszenia.
 • V Edycja "Płock Bez Barier" organizowana wspólnie z Gazetą Wyborczą Płock i wolontariuszami z L.O. im. Stanisława Małachowskiego zbadaliśmy 19 Przedszkoli Miejskich z czego 2 są przystosowane dla dzieci niepełnosprawnych. W sumie zbadaliśmy 187 budynków użyteczności publicznej w tym 65 jest przystosowanych dla osób niepełnosprawnych.
 • Integracyjna zabawa mikołajkowa w Sali Bankietowej "Pan Tadeusz" - konkursy z nagrodami, paczki, poczęstunek, koncert Zespołu Romen. Imprezę prowadził Mariusz Pogonowski aktor teatru w Płocku. W zabawie wzięło udział ok. 700 osób z miasta i powiatu ziemskiego.


2006/05
 • W dniach 26-31 maja odbyła sie niezwykła aukcja. Na licytację zostały wystawione : medal za zdobycie Pucharu Polski, piłka nożna z podpisem Pawła Janasa – trenera reprezentacji i piłka ręczna z podpisami mistrzów Polski – szczypiornistów Wisły, które zostały podarowane przez Prezesa Wisły Krzysztofa Dmoszyńskiego oraz piłka nożna z podpisami futbolistów reprezentacji Serbii i Czarnogóry – piłka została podarowana przez Wiceprezydenta Miasta Płocka Piotra Kuberę. Dzięki dobroci serca i hojności udało się zebrać 1860 zł. Za zebrane pieniądze nasi podopieczni uzyskają dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych.


2006/06
 • Integracyjny Dzień Dziecka "Śmiejmy się razem". Impreza odbyła się w Centrum Nad Wisłą i wzięło w niej udział ponad 500 dzieci. Był słodki poczęstunek, możliwość przejażdżki rikszami, konkursy, zabawy integracyjne oraz koncert Zespołu Cygańskiego Romen.


2006/10
 • w dniu 14.10.2006 roku o godz. 18,00 na Stadionie Wisły Płock odbył się mecz Wisły Płock i Cracovi. Do każdego biletu dołączona była cegiełka o wartości 5 zł. Całkowity dochód ze sprzedaży został przeznaczony dla naszych podopiecznych. Dofinansowaliśmy zakup schodołazu dla mieszkanki naszego miasta, która jest uwięziona w swoim mieszkaniu. Silni jesteśmy tylko RAZEM.


2006/11
 • 18 listopada odbył sie po raz ósmy koncert charytatywny z udziałem Edyty Geppert. Tradycyjnie przed koncertem odbyła się aukcja dzieł sztuki, a dochód przeznaczony zostanie na pomoc dla naszych podopiecznych.


2006/12
 • Integracyjna zabawa mikołajkowa w sali bankietowej "Pan Tadeusz". Na naszych podopiecznych czekały paczki, konkursy i nagrody. Zabawę prowadził nasz przyjaciel Jarosław Malarski. Impreza była wspaniała, a każde dziecko wyszło uśmiechnięte i z prezentem od Mikołaja.


2007/02
 • Akcja sprzedaży walentynkowych serduszek przeprowadzona wspólnie z Centrum Wolontariatu przy Urzędzie Miasta Płocka. Pieniądze przekazano na cele statutowe Stowarzyszenia.


2007/03
 • Współorganizacja imprezy "Wiosenne spotkanie z Zajączkiem" - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku


2007/05
 • Piknik integracyjny w Gimnazjum Nr 8 połączony ze sprzedażą wyrobów artystycznych, ciast. Zebrane pieniądze młodzież przekazała na dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych.


2007/06
 • Zabawa integracyjna z okazji Dnia Dziecka w Centrum Nad Wisłą. W imprezie wzieło udział prawie 500 dzieci. Podczas imprezy byłyu konkursy z nagrodami, przejazd rikszami, mini ZOO, słodki poczęstunek, występ teatru z Miszewa Murowanego i Zakrzewa "Pół słowem pół gestem", koncert Cygańskiego Zespołu "Romen". Pomagali nam wolontariusze z Centrum Wolontariatu, Piekarnia Norberta Kierzkowskiego, Firma K Kopcińscy, Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku.


2007/10
 • Angels of Fire & Silni Razem. Konferencja prasowa dotycząca Gali Soprtów Walki Angels of Fire. Organizatorzy Gali połączyli konferęcję z licytacją, dochód z licytacji został przekazany na rzecz Stowarzyszenia "Silni Razem". Na licytację zostały przekazane następujące eksponaty: rękawice z autografami Marcina Różalskiego, okolicznościowy medal wykonany na okoliczność zdobycia tytułu Zawodowego Mistrza w Kic Boxingu Federacji ISKA w dniu 3.03.2007r. przez Marcina Różalskiego, pióro Woterman Pana Aleksandra Kwaśniewskiego Prezydenta RP oraz zegar kominkowy w obudowie z marmuru z dedykacją od Ministra Spraw Zagranicznych Rosji – darczyńca Pani Jolanta Szymanek – Deresz, stolik w loży VIP na Galę Sportów Walki "Angels of Fire II", komplet kryształowych kielichów z motywami pozłacanymi – darczyńca Pan Jarosław Kaczyński Prezes Rady Ministrów, który otrzymał od Przewodniczącego Parlamentu Azerbejdżanu. Dochód licytacji to 6500.00 zł.


2007/12
 • "Wspólne Kolędowanie z Silnymi przy wigilijnym stole" 8 grudnia 2007 roku o godz. 18.00 w Sali Bankietowej "Pan Tadeusz" odbył się Wieczór Wigilijny i wspólne kolędowanie z "Silnymi Razem". Gwiazdą wieczoru była Pani Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Aukcję dzieł sztuki poprowadzi Maciej Orłoś. Dochód z aukcji przeznaczony będzie na: wymianę sylikony i tuleję w protezie kończyny dolnej, pomoc finansowa dla trójki rodzeństwa chorego na cukrzycę i na rehabilitację dla Ani i Doroty.

 • Integracyjna zabawa mikołajkowa "I TY MOŻESZ BYĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM", która odbyła się tradycyjnie w Sali Bankietowej "Pan Tadeusz". Nasi podopieczni spotkali się z Mikołajem i każde dziecko dostało paczkę. Zabawę prowadził Jarosław Malarski i Studentki z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku . Jak co roku ze swoją muzyką przyjechał do nas Cygański Zespół "Romen".W trakcie imprezy była radość, uśmiech i zabawa; jedynie brakowało śniegu.


2008/01
 • Integracyjna zabawa z okazji Dnia Dziecka "Słońce świeci dla wszystkich", na której bawiło się około 500 osób.
 • Współfinansowanie I Kabaretonu Osób Niepełnosprawnych organizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 przy ul. Lasockiego 14.


2008/04
 • Współorganizacja z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Płocku imprezy "Wiosenne spotkanie z zajączkiem", w której uczestniczyło ok. 150-ciu uczniów z płockich szkół specjalnych

Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Ankieta
Czy podoba Ci się nowa strona Silnych Razem?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.

Copyright © 2008 Adam Ryter
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006Fusion 6 by: PHP-Fusion Themes6026068 Unikalnych wizyt